90/ ستاره هاي پينگ پنگ امسال حتما بايد لژيونر شوند
شماره خبر : 99575
همانند اغلب فدراسيون‌ها کمبود بودجه سايه سنگينش را بر فدراسيون تنيس روي ميز هم انداخته و بيش از پيش کار را بر دست‌اندرکاران، مربيان و بازيکنان دشوار ساخته است

سعيده فتحي

همانند اغلب فدراسيون‌ها کمبود بودجه سايه سنگينش را بر فدراسيون تنيس روي ميز هم انداخته و بيش از پيش کار را بر دست‌اندرکاران، مربيان و بازيکنان دشوار ساخته است، اما غيرت و همت مربيان، بازيکنان و دلسوزان اين رشته ورزشي در رده‌هاي مختلف سعي در پوشاندن اين ضعف دارند که اميد است با همکاري مسئولين و وزارت ورزش و جوانان اين موانع هموار شوند و شاهد موفقيت‌هاي روزافزون بازيکنان تيم‌ ملي تنيس روي ميز کشورمان در رده‌هاي مختلف باشيم. ‌از همين رو امروز با محمد زارع پور رئيس فدراسيون تنيس روي ميز کشورمان گفتگو کرديم تا از وضعيت حالِ حاضر اين رشته، مسائل و برنامه‌هاي اين فدراسيون بيشتر جويا شويم. صحبت هاي او را با شفقنا ورزشي در زير مي خوانيد.

از عملکرد خودتان در سال 92 راضي هستيد؟

بله آنهم بخاطر اينکه به جز مسابقات قهرماني کشور ساير برنامه‌هاي فدراسيون تا حدود ??درصد در سال ?? اجرايي شد. برگزار نشدن آن مسابقات به دليل کمبود منابع مالي بود که اميدوارم با راهکار جديدي که پيشنهاد شده است، امسال شاهد برگزاري اين مسابقات باشيم.

ارزيابي تان از عملکرد تيم‌هاي ملي در سال ?? تا به امروز چيست؟

در سال ??، ? دوره مسابقات جام فجر نوجوانان برگزار شد که نتيجه آن اضافه شدن ورزشکاران جديد به رنکينگ اين رده سني بود. سومين دوره جام فجر بزرگسالان نيز با حضور ?? تيم خارجي و ? تيم از ايران در تهران برگزار شد که تعداد تيم‌هاي خارجي رشد چشمگيري داشت. در مسابقات آسيايي نيز تيم ملي مردان ايران بعد از ?? سال بين ? تيم اول قرار گرفت و بانوان نيز به مقام يازدهم رسيدند که اين موفقيت بدون کمک هيأت‌هاي استاني اتفاق نمي‌افتاد.

از هيات ها گفتيد خبرهايي درباره نارضايتي برخي هيات‌ها از عملکرد شما منتشر مي شود، آيا از اين موضوعات باخبر هستيد؟

نخير، من هيچ خبري نشنيده‌ام و مي توانيد اين موضوع را از آنها سوال کنيد اما همه چيز خوب است!

نظرتان راجع به کيفيت ليگ پينگ پنگ چيست؟

اين دوره از ليگ از نظر کيفي رضايت بخش بود، چون پينگ پنگ بازان بسيار خوبي در بين تيم‌ها به خصوص چهار تيم نخست، حضور داشتند.

براي ليگ سال آينده چه برنامه اي داريد؟

قطعا در ليگ سال 93 شاهد کميت بهتري خواهيم بود و با هماهنگي‌هاي انجام شده، تعداد تيم‌هاي حاضر در ليگ نسبت به سال گذشته بيشتر مي‌شوند و قرار است تيم‌هاي بانک صادرات، خليج پژم و چند تيم ديگر هم به ليگ بيايند. فکر مي‌کنم امسال ليگ با حضور 7 يا 8 تيم برگزار شود.

اينگونه که مشخص است آئين نامه مسابقات تغيير خواهد کرد؟

بله، به طور حتم آئين نامه براي فصل جديد تغييراتي خواهد داشت. به هر حال طبق آئين نامه فعلي سه بازيکن اصلي تيم ملي يعني نيما و نوشاد عالميان همراه با ميديا لطف اله نسبي نمي‎توانند در يک تيم باشند در حاليکه در نظر داريم امسال شرايطي را فراهم کنيم تا اين سه نفر لژيونر شوند.

قبلا هم از لژيونر شدن بازيکنان صحبت کرده بوديد اما اين اتفاق نيفتاد.

بله، حداقل از دو سال پيش برنامه داشتيم که برخي ملي‌پوشان‌مان در ليگ‌هاي اروپايي توپ بزنند. آن زمان بيشتر هدف‌مان اجراي اين برنامه در مورد نوشاد عالميان بود. براي انجام اين کار پيشنهادهايي به نوشاد شد اما در نهايت اعزام وي به سرانجام نرسيد. اما امسال مي‌خواهيم تحت هر شرايطي چنين برنامه‌اي را اجرا کنيم چون اعتقاد دارم که توپ زدن بازيکنان در ليگ‌هاي اروپايي روي سطح کاري آنها تاثير زيادي خواهد داشت و خود نوعي برنامه آماده‌سازي محسوب مي‌شود. بر اين اساس به شدت پيگير لژيونر شدن تعدادي از بازيکنان هستيم. نوشاد و نيما عالميان همراه با افشين نوروزي و پوريا عمراني از بازيکنان موردنظرمان هستند که مي‌خواهيم آنها را لژيونر کنيم. طبق برنامه‌اي که داريم قرار است اين بازيکنان در اردوي آماده‌سازي شرکت کنند.

براي اعزام به بازي‌هاي آسيايي چه برنامه‌اي داريد؟

جلسه کميته فني هفته آينده تشکيل مي‌شود اما صحبت شده تا نوشاد و نيما عالميان، افشين نوروزي و پوريا عمراني در اروپا و کمپ اشلايگر تمرين کنند. فعلا رفتن به کمپ اشلايگر قطعي است و فکر مي‌کنم از اوايل تيرماه اين بازيکنان به اين اردو اعزام مي‌شوند. البته همانطور که گفتم تلاش ما اين است که اين بازيکنان در ليگ اتريش بازي کنند و در اشلايگر هم تمرين ‌کنند. برادران عالميان 19 خرداد به دوره آموزشي سربازي مي‌روند و پس از آن اقدامات لازم براي اعزام آنها به اردوهاي برون مرزي انجام خواهد شد.

women who cheat with married men reason why husband cheat how to tell if wife has cheated
why do guys cheat on their girlfriends i cheated on my girlfriend and i want her back i want my girlfriend to cheat on me
why did my husband cheat site just found out my husband cheated on me
sex stories older woman teenboy astrobix.com short stories adult breastfeeding husband
rite aid coupons 2016 read rite aid in store coupons
diprolene 0.05% blog.tgworkshop.net amoxicillin
ارسال در: جمعه 16 خرداد ساعت 10:38 (1393/3/16)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن