90/ تا به تمرين استقلال مي‌روي حرف و حديث راه مي‌اندازند
شماره خبر : 137203
محمود فکري را بدون شک مي‌توان يکي از باتعصب‌هاي تاريخ باشگاه استقلال دانست. کسي که در استقلال سال ها در ميانه ميدان با بستن بازوبند کاپيتاني نقش يک ليدر تمام عيار را ايفا کرد و هواداران به او لقب با تعصب داده‌ بودند.

بهنام معتمدي

محمود فکري را بدون شک مي‌توان يکي از باتعصب‌هاي تاريخ باشگاه استقلال دانست. کسي که در استقلال سال ها در ميانه ميدان با بستن بازوبند کاپيتاني نقش يک ليدر تمام عيار را ايفا کرد و هواداران به او لقب با تعصب داده‌ بودند. استقلال را خانه خود مي‌داند و به شدت پيگير شرايط اين تيم است. از دوراني که با عليرضا منصوريان در جمع آبي‌پوشان همبازي  بود تا به امروز رابطه نزديکي با سرمربي فعلي آبي‌پوشان پايتخت دارد و بي‌صبرانه در انتظار موفقيت استقلال با اين نام است. ديروز فرصتي پيش آمد تا با فکري درباره شرايط فعلي استقلال مصاحبه اي انجام دهيم. مصاحبه اش با 90 را بخوانيد:‌

90:‌با وجود اين که از استقلال دور هستي اخبار تيم را پيگيري مي‌کني؟

مگر مي‌توانم پيگير شرايط استقلال نباشم؟ امکان ندارد و شدني نيست. استقلال خانه امثال من است و در اين باشگاه هميشه به روي امثال من باز است. بهترين خاطرات من از دوران حضور در استقلال و برتن کردن پيراهن اين نام بزرگ است. من محمود فکري مديون نام استقلال هستم. حالا هم که عليرضا منصوريان دوست صميمي خودم سرمربي تيم است .

90:‌پس رابطه با علي منصور همه جوره خوب است؟‌

صد در صد. ما سال ها است که با هم رفاقت داريم و هميشه از رابطه نزديک و صميمانه‌اي برخوردار بوده و هستيم.

90: پس چرا زياد اين فصل اطراف استقلال نبوديد و حتي يک بار هم با حضور در تمرينات تيم از کادر فني فعلي حمايت نکرديد؟

من در وهله اول در مصاحبه‌هاي خود همه جوره از کادر فني حمايت کردم زيرا وظيفه‌ام بود. جدا از اين مدتي درگير امور مربوط به باشگاه نساجي بودم و آنچنان وقت نداشتم سر تمرينات استقلال حاضر شوم. جدا از اين از سوء‌تفاهمات و حواشي هم فراري هستم. تا پاي در تمرين استقلال مي گذاري مي‌گويند فلاني قرار است به کادر فني اضافه شود.  در حالي که اگر من بروم با منصوريان ، خرمگاه و چيني مي‌نشينيم و از قديم ها حرف زده و خاطرات را مرور خواهيم کرد.

90:‌به نظر شما بايد به منصوريان در استقلال براي رساندن تيم به موفقيت فرصت داد؟‌

به او فرصت ندهند پس به چه کسي فرصت دهند؟ ‌مگر از امثال منصوريان استقلالي تر داريم ‍؟ ‌چرا وقتي کسي سرمربي استقلال مي‌شود بايد با ترس و لرز کار کند. اين ها عمر خود را براي استقلال گذاشته اند و  براي تيم چندين قهرماني به دست آورده‌اند.

90:‌ ‌در اين مدت صحبت از اختلاف منصوريان و رحمتي شد. نظر شما به عنوان کاپيتان سابق استقلال و کسي که روي نيمکت مربيگري اين تيم هم نشسته  است درباره اين موضوع چيست؟

خيلي در اين مدت تلاش کردم نظرم را در خود  حفظ کنم تا سوءتفاهم يا ناراحتي از من به وجود نيايد. به نظرم اين دو بايد مشکل را بين  خودشان حل کنند و اين اتفاق بايد هر چه زودتر بيفتد. منصوريان بزرگ‌تر ما و کاپيتان استقلال بوده است و نه تنها رحمتي بلکه همه تيم بايد به او احترام بگذارند و تابع تصميمات وي باشند.

90: به موفقيت تيم در نيم‌فصل دوم اميدواريد‍؟‌

به نظرم استقلال در نيم‌فصل دوم از شرايط به مراتب بهتري برخوردار خواهد شد. منصوريان باهوش است و به خوبي نقاط ضعفي که در تيم وجود دارد را برطرف خواهد کرد و استقلال را با شرايط متفاوتي به ميدان خواهد فرستاد. در اين نيم‌فصل هر فردي مدعي اين است که دنبال موفقيت استقلال مي‌باشد بايد هر کمکي از دست او ساخته است دريغ نکند.

 

ارسال در:
اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن