90/ نگراني سرمربي تيم ملي از دو قطبي شدن فضاي فوتبال
شماره خبر : 137212
جلسه طولاني و 5 ساعته رئيس فدراسيون و سرمربي تيم ملي که در دقايقي به تندي هم کشيده شد در نهايت با عدم پذيرش استعفاي کارلوس کي‌روش به اتمام رسيد

نگراني سرمربي تيم ملي از دو قطبي شدن فضاي فوتبال

تاج استعفاي کي‌روش را نپذيرفت

جلسه طولاني و 5 ساعته رئيس فدراسيون و سرمربي تيم ملي که در دقايقي به تندي هم کشيده شد در نهايت با عدم پذيرش استعفاي کارلوس کي‌روش به اتمام رسيد و مهدي تاج قاطعانه از کي‌روش خواست تا با قدرت به کار خود ادامه دهد:‌ روز گذشته در دبي کارلوس کي‌روش در جلسه طولاني خود با مهدي تاج وي را در جريان تصميم خود قرار داد. آنچه که باعث اتخاذ اين تصميم از سوي کي روش شده، دلخوري او از انتقادها و حملات کاربران در فضاي مجازي است، چراکه او همواره به عنوان يک سرمربي محبوب موجي از تحسين‌ها را در پي خود داشته اما مسئله درگيري کش‌دارش با برانکو ايوانکوويچ سرمربي پرسپوليس، فضايي دو قطبي ايجاد کرد و انتقاداتي جدي را متوجه وي کرد.

کي روش در دبي به مهدي تاج رئيس فدراسيون گفته با توجه به فضاي پيش آمده و براي اينکه فدراسيون را زيرفشار بيشتري نگذارد از سمت خود استعفا مي دهد اما تاج با رد اين استعفا از کي روش خواسته با قدرت کار خود را ادامه دهد. البته تاج نيز انتقادهايي جدي به برخي اتفاقات اين هفته داشته و خطاب به کي روش اعلام کرده که از او انتظار تدبير بيشتري در اين ماجرا داشته است.

همچنين سرمربي پرسپوليس نيز با خودداري از صحبت‌هاي بيشتر بايد فضا را به سمت آرامش ببرد؛ اين توصيه‌اي است از بزرگان فوتبال که امروز به برانکو اعلام شده است. به هر حال در صورت استعفاي کي‌روش طبيعتا فشار روي سرمربي پرسپوليس نيز افزايش خواهد يافت چراکه به جز بخشي از جامعه فوتبال که هوادار تيم ملي اند، ممکن است مقامات نيز به اين جمع‌بندي برسند که فضاي تيم ملي توسط برانکو ملتهب شده است.

کي روش که استعفاي خود را اعلام کرده ظاهرا در انتظار پالس هاي مثبت از سوي فوتبال ايران براي ادامه کار است؛ اگر او روي تصميم خود پافشاري کند قطعا فوتبال ايران را با چالشي جدي مواجه خواهد کرد چراکه باتوجه به شرايط پيچيده گروه و زمان باقيمانده تا آغاز مجدد مسابقات مقدماتي پروسه جدايي کي روش و انتخاب يک سرمربي جديد در حد غيرممکن خواهد بود.

 

 

ارسال در: سه شنبه 21 دي ساعت 10:51 (1395/10/21)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن