باز درود به شرف کرار که با پول بازي مي‌کند!
شماره خبر : 137230
امير قلعه نوعي درباره شکست غيرمنتظره تيمش برابر پارس جم گفت:در ابتدا ميلاد باسعادت امام حسن عسگري(ع) را تبريک مي گويم. بازي خوبي را برگزار کرديم به آقاي تارتار تبريک مي گويم زيرا تيم بابرنامه اي دارد وحقشان بود که سه گل به ما بزنند.

 

کميته اخلاق بايد به موضوع ملي‌پوشان استقلال ورود کند

 

امير قلعه‌نوعي: باز درود به شرف کرار که با پول بازي مي‌کند!

امير قلعه نوعي درباره شکست غيرمنتظره تيمش برابر پارس جم گفت:در ابتدا ميلاد باسعادت امام حسن عسگري(ع) را تبريک مي گويم. بازي خوبي را برگزار کرديم به آقاي تارتار تبريک مي گويم زيرا تيم بابرنامه اي دارد وحقشان بود که سه گل به ما بزنند. البته دو بحث درباره شکست ما وجود دارد اول اينکه بازيکنان خسته بودند و بحث دوم ناهماهنگي بود. با اين حال اين بازي براي ما دستاوردهاي مثبتي داشت. ما دو، سه روز به بازيکنان استراحت داده بوديم و فرهنگ بازيکن ايراني اين است که در زمان استراحت افت مي کند.

وي درباره عملکرد نوراللهي و عاليشاه در اين بازي گفت: درباره آنها دو بحث وجود دارد ، يکي آنکه چند روزي بيشتر نيست که به ما اضافه شده اند و براي هماهنگي به زمان نياز دارند دوم آنکه آنها مدتي از شرايط مسابقه دور بوده اند. با اين تفاسير از عملکرد آنها راضي هستم و مطمئنم در نيم فصل دوم به ما کمک خواهند کرد.

قلعه نوعي درباره آخرين وضعيت جاسم کرار بيان داشت: او حتما بايد در کميته انضباطي حاضر شود. درباره اين بازيکن دو بحث وجود دارد اول آنکه رفتارش در ديدار با ذوب آهن شايسته نبود، بحث دوم به غيبت هاي او در روزهاي اخير برمي گردد. با امروز سه روز مي شود که او نيامده و بايد خودش را به کادر فني معرفي مي کرد. بنده حتي از آقاي آجورلو خواستم پولي به او پرداخت نشود و در حالي که باشگاه بخشي از مطالبات اين بازيکن را آماده کرده بود خواستم تا فعلا دست نگه دارد.

 

سرمربي تيم فوتبال تراکتورسازي درباره خبر استعفاي کي روش عنوان کرد: من هم اين موضوع را شنيدم. من گفته بودم که اين قضيه با تعامل حل خواهد شد. حالا هم معتقدم استعفاي کي روش به صلاح فوتبال ما نيست. هم تيم ملي به کي روش نياز دارد و هم نمايندگان ما در ليگ قهرمانان آسيا بايد مورد توجه قرار بگيرند. به نظر من بايد قبل از آنکه بحث به اينجا کشيده شود يک نفر طرفين را روبه روي هم مي نشاند تا مشکلات شان را مطرح کنند.

قلعه نوعي درباره صحبت هاي يکي از دستياران سابقش که اعلام کرده در دوران سرمربيگري امير قلعه نوعي در استقلال چند ملي پوش اين تيم به او خيانت کرده اند تصريح کرد: من هم شنيدم که اين صحبت ها مطرح شده است از آقاي تورک رييس  کميته اخلاق فدراسيون فوتبال مي خواهم که به اين بحث هاي اخير ورود کند و پيگيري هاي لازم را انجام دهد. اين مساله کوچک نيست زيرا عده اي با احساسات 20، 30ميليون هوادار استقلال بازي کردند.همان روزها اگر آن چند نفر به خود من مي گفتند که مشکل دارند و يا از قيافه من خوششان نمي آيد يا تکليف شان را روشن مي کردم و يا خودم از استقلال مي رفتم. اجازه نمي دادم به خاطر رفتارهاي عده اي اين تيم مردمي ضربه بخورد. مگر مي شود 13 بازي جلو باشيم و ببازيم يا مساوي کنيم. باز هم شرف کرار جاسم که مي گويد پول بدهيد تا با تمام توان بازي کنم اگر هم پول نگيرد افت مي کند.واقعا نمي دانم اسم کاري که در آن مقطع آن چند نفر با من و استقلال کردند چه بگذارم.

 

ارسال در:
اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن