90/ افتخاري کجاست؟
شماره خبر : 137854
هر چقدر استقلال در دربي خوب بود، افتخاري طي ماه هاي اخير خوب نبوده است، هرچقدر استقلال در چهار بازي اخير با جوانهايش به حکم اشتباهات افتخاري و بسته شدن پنجره نقل و انتقالات خوب بود، افتخاري بد بوده است.

محمد سررشته داري

يکم: هر چقدر استقلال در دربي خوب بود، افتخاري طي ماه هاي اخير خوب نبوده است، هرچقدر استقلال در چهار بازي اخير با جوانهايش به حکم اشتباهات افتخاري و  بسته شدن پنجره نقل و انتقالات خوب بود، افتخاري بد بوده است.

ديروز خبر رسيد: «حامي مالي باشگاه استقلال بر اساس تعهداتش نسبت به اين باشگاه، صبح امروز مبلغ دو ميليارد تومان به حساب باشگاه واريز کرد تا مديران اين باشگاه پاداش پيروزي در دربي را به بازيکنان و اعضاي کادر فني خود پرداخت نمايند.

اين اتفاق در حالي افتاد که به دليل شکايت شرکت توسعه و تجهيز اماکن ورزشي حساب هاي اين باشگاه بلوکه شده بود و استقلالي ها درست وقتي متوجه اين قضيه مي شوند که اعضاي هيات مديره باشگاه قصد امضاي چک و پرداخت آن مبلغ به بازيکنان را داشتند.

بدهي‌هاي باشگاه استقلال به شرکت توسعه و تجهيز اماکن ورزشي، بابت اجاره زمين تمرين است که البته قرار است با مساعدت مديران اين شرکت و رفع شکايت، پول مزبور به زودي به حساب باشگاه واريز شود».

اين خبر به خودي خود خيلي عجيب نيست به هر حال باشگاه هايي مثل استقلال و پرسپوليس که رديف بودجه مشخصي ندارند، گاهي با چنين مسائلي مواجه مي شوند اما در مورد استقلال و افتخاري اين موضوع مدام در حال تکرار شدن است چرا که:

اول: افتخاري نمي دانست ماليات يک ميلياردي از حساب استقلال برداشته است، او که منتظر بود معيني بيايد و پشت يک چک را امضا کند، پس از دو روز تاخير موفق به گرفتن امضا شد و يک ميليارد از حساب استقلال در حالي پريد که قرار بود بخشي از اين پول به عادل شيحي برسد.   عاقبت شيحي را هم حتما مي دانيد!

دوم: افتخاري نمي دانست که تاريخ مهلت  نامه فيفا در مورد بدهي 47 هزار دلاري چه زماني بوده است!

سوم: افتخاري هنوز نمي داند که چه کسي در باشگاه استقلال« و نه فدراسيون فوتبال» نامه را اشتباهي ترجمه کرده و يا اصلا ترجمه نکرده است.

چهارم: افتخاري نمي دانست که شرکت تجهيز و توسعه از استقلال بابت اجاره زمين و ... طلبکار است و حساب استقلال را بلوکه کرده است.

افتخاري آيا مي داند که سه بازيکن ديگر در راهند تا طلبشان را از استقلال بگيرند؟

دويم: منصوريان و افتخاري سعي کردند که توپ بدهي به عادل شيحي را که زمان افشارزاده جذب شده بود، به زمين مديران قبلي بياندازند که اين کار فرياد افشارزاده  و  فتح الله زاده را بلند کرد.  پرسش اينست که آيا امروز هم مديران قبلي در اين بلوکه دو ميلياردي دخيل هستند يا آنلاين نبودن افتخاري؟

سيوم: منصوريان و جوان هاي استقلال در اين تيم تنها هستند، آنها زير فشار در حال پوست اندازي هستند.

چهارم: پرسپوليس اگر فکري به حال جانشين کاميابي نيا نکند، با مشکلاتي جدي مواجه مي شود و   مقابل سپاهان هم کار بسيار سختي خواهد داشت.

پنجم: اين استقلال با اين جوان ها تا چند سال بيمه شده است، همانطور که پرسپوليس چنين وضعيتي دارد.

ارسال در: چهارشنبه 27 بهمن ساعت 19:38 (1395/11/27)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن