90/ ناصر محمدخاني ؛ بدشانس، هوسران يا ناشي!
شماره خبر : 137911
جامعه هنوز تراژدي همسران عقدي و صيغه اي ناصر محمدخاني را هضم و فراموش نکرده بود که خبر رسيد اقوام همسر جديد و صيغه اي ناصر او را به گروگان گرفته اند و باز موجي از قضاوتها و حرفها و فحش ها و بدگويي ها و بعضا حمايت ها شروع شد

فوتباليستها ، ورزشکاران و ستار ههاي ورزش معمولاً وقتي دهه 40 را رد ميکنند کمتر پيش مي آيد که خبرساز شوند مخصوصاً اگر بعد از دوران بازنشستگي وآويختن کفش هايشان سمت اجرايي مهمي در باشگاه و يا جاي ديگري نداشته باشند اما انگار خبرساز يهاي ناصر محمدخاني تمامي ندارد. هر چقدر که خبرساز يها و هياهوها و اخبار پيرامون غزال تيزپاي پرسپوليس و تيم ملي در دهه 60 شيرين بود اخباري که در اين دو دهه از ناصر محجوب و محبوب آن سال ها منتشر شده تلخ و به عبارت بهتر تراژيک بوده است.

بعد از ظهر چهارشنبه 17 مهر ماه سال 1380 بود که در تحريريه روزنامه خبر ورزشي خبر تلخ و باور نکردني قتل وحشيانه همسرش لاله را شنيديم و باور نکرديم و بعد از باور در بهت و اندوهي حيرت آور فرو رفتيم. جنايتي که سال هاي سال طول کشيد تا همه زواياي پيدا و پنهان آن مشخص شود تا اين که سرانجام 6 سال پيش و در هياهوي جو متشنج انتخابات سال 88 قاتل که شهلا و همسر صيغه اي ناصر محمدخاني بود اعدام شد و ناصر در طول کمتر از يک دهه دو همسر قانوني و صيغه اي خود را از دست داد .

يکي خونين و مثله شده در بستر خواب و ديگري در بالاي چوبه دار ! روزي که ناصر محمدخاني به دفتر ما آمده بود وقتي سنگدلي و قساوت و عزم او براي اعدام شهلا را ديدم از او بدم آمد و با خودم گفتم چطور ممکن است يک نفر اينقدر در بالاي جوخه اعدام بردن همسرش مصمم و بي رحم و بي عاطفه باشد هر چند قتلي مرتکب شده باشد اما وقتي شنيدم که شهلا براي کشتن لاله سحرخيزان چه برنامه ها و چه افکار شيطاني و پليدي داشت اگر چه ديگر آن علاقه به ناصر را نداشتم حداقل از ميزان عصبانيت ، ناراحتي و بد بودن او در فکر و ذهنم کاست !

من برخلاف خيلي از افراد جامعه که او را در مکالمات روزمره و خودماني خود فردي خوشگذران و هوسران توصيف کردند چنين ديدي در مورد او نداشتم و تازه او را تحسين هم ميکردم.اين تحسين نه به خاطر سبک بازي او و رفتار و اخلاق پسنديده اش در تمام طول دوران بازيگري اش بلکه به خاطر اين بود که ميدانستم و يقين داشتم همان مردها
و پسرهايي که او را هوسران مي ناميدند در مسابقه هوسراني ناصر را با فاصله وحشتناکي جا گذاشته و چندين و چند بار از خط پايان عبور کرده اند.

بعد از اينکه او برخلاف خيلي از فوتباليست ها و همين مردان عادي که زنبارگي از زندگي شان مي باريد راه و روش شرعي و قانوني و اسلامي يعني صيغه را برگزيده بود همين برگزيدن راه درست اين قدر او را رسوا کرد که شايد بعضي از همتيمي هاي او در دلشان به ريش همبازي سابق خود مي خنديدند که يک آدم چقدر مي تواند در اين زمينه ناشي باشد ! جمله علي پروين درباره يکي از همبازيان سابق ناصر محمدخاني که : «فلاني مثل کاغ مي ماند که هيچ کس کارهاي او را نديده » آن هم در يک محفل خصوصي نشان م يدهد که خيلي از همباز يهاي ناصر محمدخاني راه او را آن هم غيرقانوني و غيرشرعي طي کرده اند ، اما هيچ گاه پايشان به هيچ جايي باز نشد و هيچ رسوايي به بار
نياوردند و شايد هم به قول آن ضر ب المثل معروف «دزد نگرفته پادشاست » پادشاه ، آقا و پاک و معصوم باقي ماندند.

جامعه هنوز تراژدي همسران عقدي و صيغه اي ناصر محمدخاني را هضم و فراموش نکرده بود که خبر رسيد اقوام همسر جديد و صيغه اي ناصر او را به گروگان گرفته اند و باز موجي از قضاو تها و حرف ها و فحش ها و بدگويي ها و بعضا حمايت ها شروع شد. دليل هر چه بود ناصر محمدخاني به طور خفيف و ملو گروگان گرفته شد و بار ديگر خبرساز شد و البته باز هم بخشي از جامعه او را در قامت يک آدم و ستاره سابق و چهره هوسران، جنجالي، زنباره و...ديد ! بخشي از جامعه هم از او حمايت کردند البته چندان قابل توجه نبود. من نمي دانم اسم ناصر و رسوايي هايش را چه بگذارم ! هوسراني يا بدشانسي از زنان ! هوسراني يا ناشي گري در برخورد با زنان چرا که همقطاران او کارهايي بدتر از او کرده اند اما هرگز دم به تله نداده اند. ! شايد هم دارد تقاص چيزي را پس ميدهد. در هر حال هر چه که هست نبايد فراموش کرد که ناصر محمدخاني يک مرد است و خدا و طبيعت در او خواسته ها و اميالي قرار داده که از نظر رفتاري و جسمي کاملاً با جنس مخالف يعني مونث متضاد است و فيزيولوژي متفاوتي دارد.

ناصر هم مثل تمام مردان که توسط خداوند آفريده شده اند خود تقصيري در به وجود آوردن آنها نداشته همانند احساس گرسنگي و تشنگي در انسان ها ،نياز هاي جنسي و روحي و رواني به جنس مخالف دارد و بايد آنها را برطرف کند اما اين تا اينجاي داستان است و باقي داستان را نم يدانم چگونه جمع کنم ؛ هوسران، بدشانس يا ناشي در برخورد با زنان.

 

ارسال در: جمعه 29 بهمن ساعت 08:06 (1395/11/29)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن