پرسپوليس يک قدم ديگر به قهرماني ليگ برتر نزديک شد
شماره خبر : 138469
تيم فوتبال پرسپوليس با برتري دو بر صفر مقابل پيکان يک قدم ديگر به قهرماني ليگ برتر نزديک شد.

ديدار تيم هاي فوتبال پرسپوليس و پيکان در چارچوب هفته 26 ليگ برتر در ورزشگاه آزادي تهران برگزار شد که در نهايت پرسپوليسي هاي صدرنشين موفق شدند با نتيجه 2 بر صفر اين بازي را به سود خود به پايان برسانند.
پرسپوليس که همچون ديدارهاي گذشته خود بازي مقابل پيکان را هجومي آغاز کرده بود موفق شد در دقيقه 55 نيمه دوم مزد زحمات خود را گرفته و توسط علي عليپور دروازه شاگردان جلالي را باز کند.
در ادامه بازي نيز پيکاني ها صاحب توپ و ميدان شدند اما عملکرد خوب خط دفاعي پرسپوليس باعث شد تا موقعيت خطرناکي برروي دروازه بيرانوند ايجاد نشود.
پرسپوليسي ها پس از گل نخست خود چشم به ضد حملات دوخته بودند که بارها صاحب موقعيت مناسبي شدند اما با بي دقتي بازيکنان اين موقعيت ها يکي پس از ديگري از دست رفت تا در دقيقه 1+90 توسط مهدي طارمي گل دوم را وارد دروازه پيکان کنند.
طارمي با گلي که در اين ديدار به ثمر رساند 14 گله شد و به تنهايي در صدر جدول گلزنان ليگ برتر ايستاد. ساسان انصاري بازيکن فولاد خوزستان نيز با 13 گل در جايگاه دوم قرار دارد.
پرسپوليس با اين برتري 59 امتيازي شد و با اقتدار در صدر جدول ايستاد. شاگردان برانکو بيش از پيش خود را به قهرماني در ليگ برتر نزديک مي دانند و تنها با کسب 4 امتياز ديگر به اين مهم خواهند رسيد.
علي عليپور و مهدي طارمي از تيم پرسپوليس و سياوش يزداني بازيکن تيم پيکان از داور مسابقه کارت زرد دريافت کردند. صادق باراني بازيکن پيکان نيز در دقايق آخر به خاطر ضربه به صورت مهدي طارمي از داور کارت قرمز دريافت کرد.
تيم فوتبال پيکان با اين شکست 35 امتيازي و در جايگاه 6 جدول رده بندي ليگ برتر باقي ماند.

ارسال در: چهارشنبه 16 فروردين ساعت 18:29 (1396/1/16)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن