طاهري: بايد در آسيا هم به پيروزي برسيم
شماره خبر : 138470
سرپرست باشگاه پرسپوليس مي‌گويد اين تيم بايد در آسيا هم به پيروزي دست يابد.

علي‌اکبر طاهري درباره پيروزي 2 بر صفر پرسپوليس مقابل پيکان و نزديک شدن به جام قهرماني ليگ برتر اظهار کرد: از خوشحالي هواداران خوشحالم. ما بايد همه بازي‌ها را به همين منوال به پايان برسانيم. بايد در آسيا هم به پيروزي برسيم تا خوشحالي هواداران کامل شود.

او درباره تبليغ سامانه هواداري اين تيم در شبکه‌هاي ماهواره‌اي گفت: ما اين کار را انجام نداده‌ايم. باشگاه در جريان اين موضوع نيست اما از اين سامانه خواستيم که اين کار را تکرار نکنند و از آن جلوگيري به عمل آيد.

طاهري درباره وضعيت مالي باشگاه پرسپوليس و ميزان بدهي اين تيم گفت: بخشي از بدهي هاي ما به بازيکنان و مربيان سابق باشگاه باز مي گردد که از گذشته از ما شکايت کرده اند و يا اکنون درباره اين پرونده ها راي صادر شده است. از طرفي ما مطالباتي هم داريم و در يکي دو سال گذشته با اين موارد کلنجار رفته ايم تا به بهترين شکل ممکن مديريت شود.

سرپرست باشگاه پرسپوليس در پاسخ به اين سوال که چرا درباره ميزان کمک‌هاي مردمي هواداران به اين باشگاه شفاف سازي نمي‌شود گفت: ما در اين باره شفاف سازي کرده‌ايم و ميزان کمک هواداران روي سايت باشگاه اعلام شده است. فکر مي‌کنم رقم کمک مالي هواداران در حدود 600 ميليون تومان باشد. از طرفي کمک‌هايي که از سوي سامانه هواداري هم انجام مي شود مربوط به هواداران تيم‌مان است. بخشي از هواداران خواستار اين موضوع بودند که کمک‌هاي مالي خود را مستقيما به حساب باشگاه واريز کنند. با توجه به اينکه يک تيم دولتي هستيم بايد شماره حساب لازم تهيه مي‌شد. ما هم شماره حساب را روي سايت باشگاه گذاشتيم و هواداران به ما کمک کردند.

او درباره وضعيت شکايت مانوئل ژوزه از باشگاه پرسپوليس در فيفا نيز گفت: شما خبرنگاران بهتر از من در اين باره اطلاع رساني مي کنيد اما هنوز اين شکايت به مرحله صدور حکم ختم نشده است و زماني که ما نتوانيم به حکم صادر شده عمل کنيم مشمول حکم‌هاي ديگر هم مي‌شود. از گذشته اين حکم‌ها وجود داشته اما ما هميشه آنها را مديريت کرده‌ايم.

ارسال در: چهارشنبه 16 فروردين ساعت 18:31 (1396/1/16)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن