مجيد جلالي: بيانيه پرسپوليس به کمکش آمد
شماره خبر : 138471
سرمربي تيم فوتبال پيکان تيمش را شايسته شکست برابر پرسپوليس ندانست و گفت: بيانيه اي که پرسپوليس بعد از شکست برابر صنعت نفت داد در اين ديدار به کمکش آمد.

مجيد جلالي پس از شکست 2 بر صفر شامگاه چهارشنبه تيمش برابر پرسپوليس به خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس ورزشگاه آزادي گفت: بعد از بازي که پرسپوليس در آبادان کرد و اين باشگاه بيانيه را داد مي دانستم که ما امروز بازي سختي در تهران داريم. چطور مي شود که يک تيم بيايد بيانيه بدهد و همه چيز به نفعش شود.

وي افزود: اگر اينطور است ما هم بياييم بعد از هر بازي يک بيانيه بدهيم. اين اصلا منصفانه نيست. ما به دنبال تيمي که هوادار نداريم دوست داريم همه چيز عادلانه پيش برود. پرسپوليس به اندازه کافي قوي هست. اگر همه با بيانيه مي توانند قوي شوند پس ما هم اين کار را بکنيم. ما واقعا معترض هستيم. هيچ اتفاقي هم نيفتد ذهن ما را خراب مي کند. 

جلالي در مورد بازي گفت: ما پاياپاي بازي کرديم و موقعيت هايي هم داشتيم اما اشتباهاتي هم داشتيم که روي گل دوم بيشتر بود. روي يکي دو صحنه اعتراض دارم البته مطمئن نيستم. اميدوارم بازبيني شود. از اينکه تماشاگران خوشحال هستند احساس بدي ندارم اما احساس مي کنم که حق ما تضييع شده است.

وي در مورد اينکه چرا مي گوييد ماجرا به سمت پرسپوليس بوده است گفت: از همان لحظه اي که وارد ورزشگاه شديم اين حس وجود داشت. از برخوردي که نيروي انتظامي با ما داشت تا مسائل داوري. خيلي صحنه ها بود که از ديد من منصفانه قضاوت نشد. 

مجيد جلالي ادامه داد: وقتي تيمي که هوادار دارد فضاسازي هم مي کند طبيعتا داوري را تحت تاثير قرار مي دهد. ما زورمان همين است اما توقع ما اين است که استنباط ما اين نباشد که بازي از حالت منصفانه مي خواهد خارج شود.

وي افزود: ما براي کسب سهميه آسيا شانس داريم و براي همين امروز ناراحت هستيم. وقتي اين اتفاقات رخ مي دهد به ما فشار مي آيد و وقتي اين فشارها مي آيد باعث مي شود که ما اينگونه صحبت کنيم.

سرمربي تيم فوتبال پيکان در مورد اينکه شما چطور داوري را متهم به جانبداري از پرسپوليس مي کنيد در حالي که بازي صحنه مشکوکي نداشت گفت: توقع ما اين است که در صحنه هاي خاص عدالت رعايت شود. شايد اگر باشگاه پرسپوليس اين بيانيه را نمي داد ذهن ما اينقدر خراب نمي شد. اما وقتي پرسپوليس اين بيانيه را داد خيلي ها به من گفتند که کارتان سخت شد.

ارسال در: چهارشنبه 16 فروردين ساعت 18:34 (1396/1/16)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن