دست نشان و بهانه خندوانه ؟!
شماره خبر : 139208

 دست نشان و بهانه خندوانه ؟! .

نادر دست‌نشان پس از تساوي با ايرانجوان بوشهر اظهار داشت: تيم حريف با مربي جديد خود، هفته گذشته از سد گل‌گهر سيرجان گذشت و با روحيه خوبي پا به اين ديدار گذاشت. ايرانجوان خوب بازي کرد، اما بازيکنان ما فوق‌العاده بودند که اجازه ندادند تيم حريف حتي يک موقعيت گلزني هم ايجاد کند. دروازه‌بان ما به جز پنالتي، يک واکنش هم نشان نداد.

وي افزود: در صحنه پنالتي، مدافع ما عجله کرد. طبق مسير توپ و گفته اين بازيکن، مدافع ما توپ را زد و مهاجم ايرانجوان که در امتداد توپ حرکت مي‌کرد، تعادل خود را از دست داد. بازي باکيفيتي ارائه کرديم اما بازي خوب، نتيجه خوب هم مي‌طلبد. مساوي در خانه حريف نتيجه مطلوبي است اما براي ما رضايت‌بخش نيست. براي رسيدن به مدعيان صعود، بايد امتيازاتي را که مي‌توانيم، کسب کنيم.

سرمربي ملوان بندر انزلي با بيان اينکه تيمش در اين مسابقه 6،5 موقعيت گلزني داشت که آنها را از دست داد، تصريح کرد: فکر مي‌کرديم بتوانيم اين پيروزي را حفظ کنيم. تيم ما به جز صحنه پنالتي که بازيکن‌مان عجله کرد، مسلط بر بازي بود. اگر مدافع ما مهاجم ايرانجوان را نمي‌زد، اتفاق خاصي رخ نمي‌داد.

دست‌نشان در مورد مصاف تيمش مقابل استقلال خوزستان در مرحله يک‌هشتم نهايي جام حذفي، درباره وضعيت بد آبي‌هاي اهوازي در ليگ برتر خاطرنشان کرد: مگر قشقايي شرايط خوبي داشت که پرسپوليس را حذف کرد؟! استقلال خوزستان تيم بزرگي است و مربي بزرگي دارد. ما به اين تيم احترام مي‌گذاريم و حريف را جدي مي‌گيريم.

وي درباره تخريب صندلي‌هاي ورزشگاه تختي انزلي براي بازسازي اين ورزشگاه گفت: از شانس من، امسال نيمي از قدرت ملوان که تماشاگران از سکوها به تيم منتقل مي‌کردند، کاهش يافته است. اين اتفاقات باعث مي‌شود ملوان روزهاي سختي را بگذراند. اين تماشاگران پشتوانه تيم‌هاي ريشه‌داري چون ملوان، نساجي و برق شيراز هستند و نبايد کاري کنيم که از ورزشگاه فراري شوند؟ به نظر شما اين بهانه خندوانه اي نيست ؟ !.

ارسال در: يکشنبه 30 مهر ساعت 06:04 (1396/7/30)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن