تلاش گل‌محمدي براي استفاده از بازيکنان جديد در جام حذفي
شماره خبر : 141490
تيم تراکتورسازي که به‌خاطر محروميت از سوي فيفا از حضور در دو پنجره نقل‌وانتقالات قبلي محروم بود، حالا برنامه گسترده‌اي براي حضور در نقل‌وانتقالات دارد.

باشگاه تراکتورسازي در نقل‌وانتقالات زمستاني مي‌تواند 6 بازيکن جديد را به‌خدمت بگيرد. آنها مي‌خواستند سهميه خود را به عدد 9 افزايش دهند، اما سازمان ليگ اين اجازه را به اين باشگاه تبريزي نداد. الان اگر نام دو بازيکن مصدوم هم از ليست تراکتورسازي خارج شود، اين تيم مي‌تواند دو بازيکن ديگر به‌جاي آنها به‌خدمت بگيرد. تراکتورسازي سه سهميه آزاد هم دارد که مي‌تواند از آنها استفاده کند.

پنجره نقل‌وانتقالات زمستاني از 28 آذر ماه باز مي‌شود و همه تيم‌ها از اين روز مي‌توانند قرارداد بازيکنان خود را ثبت کنند. تراکتورسازي در همين روز، در جام حذفي هم ميهمان استقلال خوزستان است. در اين راستا، تراکتورسازي هر 6 بازيکني که قرار است در نيم‌فصل به تبريز بيايند را انتخاب کرده و آنها همان روز اول نقل‌وانتقالات قراردادشان را امضا مي‌کنند. تراکتورسازان قصد دارند هر طور شده در همان روز اول،‌ قرارداد هر 6 بازيکن جديد خود را ثبت و در جام حذفي هم از آنها استفاده کنند.

يکي از بازيکناني که در همان روز اول قرادادش را با تراکتورسازي ثبت مي‌کند، اميد عاليشاه است. احسان پهلوان، مهدي مهدي‌پور و دانيال اسماعيلي‌فر هم ديگر بازيکناني هستند که حضورشان در تراکتورسازي قطعي به‌نظر مي‌رسد.  قائم اسلامى‌خواه و يک دروازه‌بان برزيلي به‌نام ژوردي آلميدا هم ورودي‌هاي بعدي تراکتورسازي در نيم‌فصل خواهد بود. به اين ترتيب، هر 6 سهميه تراکتورسازي در نيم‌فصل پر مي‌شود و گل‌محمدي مي‌تواند دو بازيکن ديگر به تيمش اضافه کند. اين دو سهميه باقي‌مانده هم به يک مدافع وسط و يک مهاجم مي‌رسد.

با اين وضعيت، با وجود اينکه احتمال حضور مهدي ترابي در تراکتورسازي هنوز وجود دارد، اما با توجه به قطعي شدن حضور اسماعيلي‌فر و اسلامى‌خواه، بعيد است که گل‌محمدي ديگر نظري روي ترابي داشته باشد. حالا بايد منتظر ماند و ديد که در 2 هفته باقي‌مانده تا شروع نقل‌وانتقالات تراکتورسازي با کدام مهاجم و مدافع به توافق نهايي مي‌رسد.

ارسال در: پنجشنبه 16 آذر ساعت 12:15 (1396/9/16)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن