عليپور، ناجي برانکو/ آسمان مشهد قرمز شد
شماره خبر : 142712
تيم پرسپوليس در هفته نوزدهم ليگ برتر در خانه حريف به برتري رسيد.

 

ديدار برگشت تيم‌هاي فوتبال پرسپوليس و سياه جامگان از هفته نوزدهم مسابقات ليگ برتر فوتبال ايران از ساعت 14:30 دقيقه امروز با قضاوت پيام حيدري در ورزشگاه ثامن الائمه مشهد آغاز شد.

در اين بازي، پرسپوليس با لباس‌هاي سفيد ، تيم سياه جامگان با لباس‌هاي مشکي و تيم داوري نيز با لباس‌هاي زرد رنگ در زمين حاضر شدند. سفيدپوشان پرسپوليس آغازگر نيمه اول بازي بودند. در دقيقه 17 سفيدپوشان در پي يک حرکت خوب تيمي، به يک کرنر از سمت راست رسيدند. ارسال خوب ماهيني با ضربه سر عليپور همراه شد که توپ با اختلاف اندک از روي دروازه ميزبان گذشت. علي عليپور در دقيقه 28 روي پاس دقيق و خوب گادوين منشا يک فرصت گل به دست آورد که با خروج دروازه‌بان مشکي‌پوشان اين موقعيت از دست رفت. دقيقه 37 فرشاد احمدزاده يک فرصت خوب ديگر را براي پرسپوليس از دست داد. دو دقيقه بعد منشا در دو قدمي دروازه توپ را به بيرون زد. اين بازي در نيمه اول در نهايت با تساوي بدون گل به پايان رسيد.

اولين فرصت گلزني را وحيد اميري در دقيقه 48 ايجاد کرد که با بي دقتي اين فرصت براي سرخ پوشان از دست رفت. نيمه دوم پرسپوليس بازي هجومي تري را از خود نشان داد و فرصت‌هاي زيادي را خلق کرد ولي با بي دقتي اين فرصت ها براي شاگردان برانکو از دست رفت. يکي از جدي ترين موقعيت ها را علي عليپور در دقيقه 63 از دست داد. در ده دقيقه پاياني سرخ پوشان فشار را بيشتر کردند ولي دقت لازم براي گلزني را نداشتند. در نهايت پرسپوليس مزد حملات زياد خود را گرفت و روي پاس دقيق وحيد اميري، عليپور در دقيقه 89 گل برتري را به ثمر رساند. فرشاد احمدزاده در دقيقه 91 فرصت داشت که گل دوم را نيز به ثمر برساند ولي اين فرصت را از دست داد. در پايان اين بازي پرسپوليس با نتيجه يک بر صفر در خانه حريف به برتري دست پيدا کرد.

با اين برد پرسپوليس 44 امتيازي شد و فاصله خود را با تيم دوم يعني فولاد به عدد 11 رساند.

سياه‌جامگان 0 ................................................................................. 1 پرسپوليس

گل‌ها: علي عليپور (89)

داور: پيام حيدري

کمک داوران: سعيد علي نژاديان – اميررضا آشور ماهاني – حسين زياري

ناظر: فريدون اصفهانيان

کارت زرد: کيوان امرايي 43، محمدمهدي عسگري 79، حنيف عمران زاده 85(سياه جامگان)- کمال کاميابي نيا 82 (پرسپوليس)

 

ترکيب پرسپوليس:

عليرضا بيرانوند، سيدجلال حسيني، محمد انصاري، حسين ماهيني، صادق محرمي، محسن ربيع‌خواه، کمال کاميابي‌نيا، فرشاد احمدزاده، وحيد اميري، گادوين منشا (75 سيامک نعمتي) و علي عليپور

ترکيب سياه جامگان:

محمدحسين عين افشار، حنيف عمران زاده، محسن آقايي، ميرهاني هاشمي، محمدعلي فرامرزي، مصطفي احمدي، کيوان امرايي، محمدمهدي عسگري، حسين بادامکي (54 حميدرضا علي عسگر)، يونس شاکري و حسين زامهران (57 پيام ملکيان)

ارسال در: جمعه 22 دي ساعت 16:22 (1396/10/22)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن