دليل بازي نکردن مسي مشخص شد
شماره خبر : 143765
دليل حضور نداشتن مهاجم بارسلونا در ديدار برابر اسپانيول معلوم شد.

جام جهاني 2018 روسيه مهم‌ترين اتفاق جهان فوتبال در سال جاري است و همه چيز بر اساس اين رويداد پيش مي‌رود.

 سرمربيان تيم‌هاي حاضر در جام جهاني تقريبا بازيکنان مورد نظرشان را براي اين رقابت‌ها انتخاب کرده‌اند. يکي از کساني که ‌ 100 درصد از طرف خورخه سامپائولي انتخاب شده، ليونل مسي است.

سرمربي آرژانتيني به همين خاطر دوست دارد ستاره تيمش براي جام جهاني روي فرم باشد و دوباره اتفاق جام جهاني 2014 برزيل که به فينال رسيدند، تکرار شود. در اين‌ راستا فدراسيون فوتبال آرژانتين تلاش مي‌کند که مهاجم بارسلونا کم تر براي تيم کاتالاني بازي کند.

کلوديو تاپيا (رييس فدراسيون فوتبال آرژانتين) در مصاحبه با TyC Sports در اين باره گفت‌: با مسي صحبت کردم که مراقب خودش باشد و کم‌تر براي بارسلونا بازي کند. او نبايد در بازي‌هايي که اهميت زيادي ندارند به ميدان برود و خيلي بايد مراقب خودش باشد. مسي اگر کم‌تر بازي کند در شرايط بهتري به جام جهاني 2018روسيه خواهد رسيد.

ليونل مسي تا پيش از ديدار هفته گذشته برابر اسپانيول در همه بازي‌هاي لاليگا حضور داشت و براي نخستين‌بار بود که از نيکمت يک بازي را در اين فصل آغاز مي‌کرد. او در چند بازي کوپا دل ري نيز به ميدان نرفت و در ليگ قهرمانان اروپا مقابل يوونتوس در ترکيب اصلي حضور نداشت.

ارسال در: سه شنبه 24 بهمن ساعت 11:19 (1396/11/24)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن