وقتي نماينده AFC مانع پاسخگويي "طارمي" به يک سؤال شد
شماره خبر : 145445
مهاجم تيم فوتبال الغرافه قطر از ديدار اين تيم مقابل تراکتورسازي تبريز در هفته پاياني از مرحله گروهي ليگ قهرمانان آسيا به‌عنوان ديداري دوستانه ياد کرد.

مهدي طارمي در نشست خبري پيش از ديدار تيم‌هاي تراکتور‌سازي تبريز و الغرافه قطر در ليگ قهرمانان آسيا اظهار داشت: خيلي خوشحالم که به ايران و شهر تبريز آمده‌ام براي يک بازي تقريباً دوستانه که براي هر دو تيم زياد مهم نيست. ما در بازي قبلي‌مان بدشانسي آورديم و نتوانستيم پيروز شويم.

طارمي در ادامه افزود: اميدوارم فردا يک بازي خوب و زيبا داشته باشيم تا هواداران تراکتورسازي يک بازي خوب ببينند و شاد به خانه‌هاي‌شان برگردند.

مهاجم ايراني تيم فوتبال الغرافه عنوان کرد: دو تيم انگيزه خاصي براي اين بازي ندارند و بازي حساسي هم نيست. اين يک ديدار معمولي است که دو تيم 90 دقيقه در آن تلاش خواهند کرد. ضمن اينکه شرايط تراکتورسازي به گونه‌اي است که به اين بردها در ليگ نياز دارد تا يک آرامش برسد. شرايط اين تيم خوب نيست و اميدوارم به روند خوب گذشته خود برگردد.

در ادامه نشست خبري يکي از خبرنگاران حاضر در نشست از مهدي طارمي در مورد آمادگي‌اش براي حضور در تيم ملي سؤال پرسيد که نماينده AFC مانع پاسخگويي به اين سؤال شد و عنوان کرد اين پرسش ربطي به ديدار تراکتورسازي و الغرافه ندارد.

تيم‌هاي فوتبال تراکتورسازي و الغرافه در هفته آخر مرحله گروهي ليگ قهرمانان آسيا از ساعت 19 فردا (سه‌شنبه) در ورزشگاه يادگار امام تبريز به مصاف هم مي‌روند.

ارسال در: دوشنبه 27 فروردين ساعت 11:44 (1397/1/27)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن