بارسلونا 2-2 رئال/ الکلاسيکو ديدني و جنجالي با اشتباهات داوري
شماره خبر : 146064
بارسا در حالي که تمام نيمه دوم را ده نفره بود، توانست 2-2 رئال را متوقف کند و روند شکست ناپذيري خود در لاليگا را تداوم ببخشد.

 

به گزارش سايت روزنامه نود ، بارسلونا امشب در نوکمپ ميزبان رئال مادريد بود در ديداري کاملا بي ارزش از حيث تاثيرگذاري در تعيين تيم قهرمان ولي حيثيتي به سبب رقابت و دشمني ديرينه دو باشگاه.

بارسا با قطعي کردن قهرماني خود به اين ديدار رسيده بود و رئال هم قصد داشت بالاخره به روند شکست ناپذيري بارسا در لاليگا خاتمه دهد. پس از شکست امشب اتلتيکو برابر اسپانيول، کهکشاني ها اين فرصت را داشنند تا با غلبه بر بارسا به رتبه دوم جدول برسند.

 

 

 

 

اين رئال بود که در دو دقيقه اول توپ را در اختيار داشت ولي پرس سنگين بارسا باعث شد تا کنترل بازي به دست آبي و اناري ها بيفتد.

اولين موقعيت جدي بازي را بارسا خلق کرد. پاس عمقي مسي براي سوارز او را در مصاف تک به تک با ناواس قرار داد ولي دخالت به موقع واران توپ را راهي کرنر کرد.

دو دقيقه بعد رونالدو با پاس مارسلو مي رفت که با تراشتگن تک به تک شود ولي کمک داور اعلام آفسايد کرد. به نظر مي رسيد که تصميم او اشتباه بوده باشد.

 

 

 

 

 

بارسا دقيقه 10 بازي به گل رسيد. ارسال سانتري زيبا و دقيق از سمت راست توسط سرجي روبرتو باعث شد تا سوارز در موقعيت گلزني قرار بگيرد و با يک ضربه والي تماشايي دروازه رئال را باز کند.

 

رئال پس از پذيرش اين گل جلو کشيد و دقيقه 15 حساب کار را برابر کرد.

 

 

 

 

سانتر کروس از چپ، درون محوطه جريمه به بنزما رسيد. ستاره فرانسوي رئال با سر توپ را به دهانه دروازه فرستاد تا رونالدو با يک نوک پا کار را تمام کند. رونالدو پس از اين گل براي دقايقي به دليل مصدوميت مچ پا بيرون زمين مشغول مداوا بود.

 

پس از گل رئال بازي را در دست گرفت و در سه موقعيت توسط رونالدو و بنزما مي توانست گل هاي بعدي را هم به بارسا بزند.

ابتدا بنزما روي سانتر ناچو با ضربه سر توپ را به آسمان کوبيد. سپس رونالدو در مصاف تک به تک با تراشتگن موفق عمل نکرد و همين بازيکن در مصاف تک به تک دومش با تراشتگن ضربه اي به توپ زد که مماس با تير عمودي دروازه راهي اوت شد.

 

 

 

 

دقيقه 35 بازي روي سانتر مسي، اومتيتي در بهترين موقعيت توپ را به آسمان کوبيد هرچند که کمک داور روي اين صحنه پرچم زده بود.

 

دقيقه 38 رئال يک بار ديگر به گلزني نزديک شد اما ضربه کات دار کريم بنزما با اختلاف يک متر راهي اوت شد.

 

 

 

 

دو دقيقه بعد مسي روي پاس کوتينيو با ناواس تک به تک شد اما گلر رئال با کف دست توپ را از زير پاي مسي دور کرد تا خطر از بيخ گوش رئال بگذرد. بازي در حال اتمام بود که سرجي روبرتو به دليل مشت زدن به صورت مارسلو از زمين بازي اخراج شد تا بارسا 10 نفره شود. نيمه اول با تساوي 1-1به اتمام رسيد.

 

 

 

 

رئال نيمه دوم را بدون رونالدو آغاز کرد. او که مصدوم شده بود به صلاحديد زيدان نيمه دوم را روي نيمکت نشست و آسنسيو وارد زمين شد.

 

 

 

 

رئال که حريف را ده نفره مي ديد، از چپ و راست به سمت دروازه حمله ور شد اما مدافعان بارسا هوشيار بودند و يک بار هم تراشتگن بدون مشکل خاصي ضربه آسنسيو را مهار کرد.

بر خلاف جريان بازي، بارسا دقيقه 52 به گل رسيد.

سوارز به نظر با خطا واران را از پيش رو برداشت و مسي را پشت محوطه جريمه صاحب توپ کرد. مسي هم با يک ضربه فني توپ را به گوشه دروازه رئال فرستاد تا بارساي ده نفره پيش بيفتد.

 

 

 

 

بارسا چند دقيقه بعد حتي مي توانست به گل سوم هم برسد اما سانتر زميني سمدو به پائولينيو نرسيد و کيلور ناواس توپ را از ان خود کرد.

 

 

 

 

رئال که با بدون رونالدو به وضوح نسبت به نيمه اول افت کرده بود حملاتي بي هدف را تدارک مي ديد و اين بارسا بود که روي ضد حملات صاحب موقعيت گلزني مي شد.

در يکي از همين موقعيت ها مسي در دقيقه 68 با ناواس تک به تک شد اما گلر رئال به شکلي استثنايي ضربه مسي را راهي کرنر کرد.

 

سرانجام رئال دقيقه 72 به گل تساوي رسيد. پاس آسنسيو بيرون محوطه جريمه به بيل رسيد و او هم بدون درنگ و با ضربه پاي چپ کات دار، تور دروازه بارسا را به لرزه در آورد تا همه چيز از نو شروع شود.

 

 

 

 

رئال دقيقه 80 مي توانست به يک ضربه پنالتي دست يابد اما داور خطاي آلبا روي مارسلو را نديد و دستور به ادامه بازي داد.

در نهايت حملات پردامنه رئال نتيجه اي نداشت و دفاع منسجم بارسا توانست تساوي 2-2 را حفظ کرده و روند شکست ناپذيري خود در لاليگا را همچنان ادامه دهد.

ارسال در: دوشنبه 17 ارديبهشت ساعت 01:12 (1397/2/17)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن