قلعه‌نوعي: اميدمان به کمک‌ها کمرنگ شد
شماره خبر : 138274
امير قلعه‌نوعي پس از تساوي تيمش مقابل فولاد خوزستان گفت: از مسئولان اهواز به خاطر زمين خوبي که داشتند تشکر مي‌کنم. از تريبون شما استفاده کرده و براي نمايندگان ايران در ليگ قهرمانان آسيا آرزوي موفقيت مي‌کنم.

 

قلعه‌نوعي: اميدمان به کمک‌ها کمرنگ شد

امير قلعه‌نوعي پس از تساوي تيمش مقابل فولاد خوزستان گفت: از مسئولان اهواز به خاطر زمين خوبي که داشتند تشکر مي‌کنم. از تريبون شما استفاده کرده و براي نمايندگان ايران در ليگ قهرمانان آسيا آرزوي موفقيت مي‌کنم. از آنجايي که در اهواز بازي کرديم، اميدوارم استقلال خوزستان نتيجه خوبي بگيرد و در نخستين تجربه حضورش در ليگ قهرمانان آسيا پيروز شده و صعودش را به دور بعد قطعي کند. استقلال خوزستان تيمي جوان و خوب است. از استاندار خوزستان مي‌خواهم نگاهي ويژه به اين تيم داشته باشد.

سرمربي تيم فوتبال تراکتورسازي در ادامه با اشاره به شرايط خوب زمين مسابقه گفت: از داوري هم رضايت کامل داريم. از کرمانشاهي تشکر مي‌کنم که قضاوت خوبي انجام داد. با وجود اينکه ما 10 نفره شديم اما عملکرد تيم داوري خوب بود.

قلعه‌نوعي با بيان اينکه بازيکنانش عملکرد خوبي داشتند، ولي ايجاد موقعيت نکردند، تصريح کرد: بازي کردن مقابل فولاد در اهواز سخت است. تيم حريف موقعيتي در اين بازي نداشت. اگر ادينهو دقت مي‌کرد و قبل از 10 نفره شدن ما موفق به گلزني مي‌شديم، براي‌مان خيلي بهتر مي‌شد. ما بايد تلاش و انگيزه‌مان را بيشتر کنيم. فولاد تيم خوبي است و ما خوشبختانه به آنها موقعيت چنداني نداديم. به نظرم تساوي هم نتيجه بدي نيست.

وي در پاسخ به سؤال خبرنگاري مبني بر اينکه با توجه به زياد شدن اختلاف امتياز تيم تراکتورسازي با پرسپوليس آيا همچنان اميدوار به قهرماني هستند، گفت: اميدمان براي قهرماني کم‌رنگ است و بايد جايگاه‌مان را در جدول حفظ کنيم.

سرمربي تيم فوتبال تراکتورسازي در پاسخ به اين پرسش که چرا تيم‌هايي مانند استقلال خوزستان بعد از قهرماني در ليگ دچار مشکلاتي مالي مي‌شوند، خاطرنشان کرد: بايد راجع به اين موضوع وقت زيادي را صرف کرده و صحبت کنيم. فوتبال ما تکليفش معلوم نيست؛ آقاي سلطاني‌فر بايد تکليف فوتبال را مشخص کند. چرا تيم‌هايي مانند استقلال اهواز، آرارات، راه‌آهن و شاهين بوشهر از بين مي‌روند. اين نشان مي‌دهد در فوتبال ما نه برنامه‌اي وجود دارد و نه کسي پشت اين تيم‌ها است. تيم‌هايي مانند استقلال خوزستان که صنعتي هستند در يک مقطع مديري مي‌آيد که به فوتبال علاقه دارد اما در مقطع بعدي مديري مي‌آيد که به فوتبال هيچ علاقه‌اي ندارد.

قلعه‌نوعي در ادامه تصريح کرد: به فوتبال سليقه‌اي نگاه مي‌شود. وزارت ورزش تبديل به حيات خلوت بعضي از رئيس‌جمهورها شده چرا که تکليف ورزش به خصوص فوتبال را مشخص نکرده‌اند. 10 سال پيش هم اين حرفها را زدم ولي هيچ توجهي نشد. قبلاً هر کسي رئيس‌جمهور نمي‌شد او را به وزارتخانه مي‌آوردند. ما مديراني نداشتيم که دلشان براي فوتبال بسوزد.

ارسال در:
اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن