داورهايي که اشتباه مي‌کنند تنبيه مي‌شوند
شماره خبر : 138280
مهدي تاج شامگاه جمعه در نشست خبري پايان فصل باشگاه دبيري که در سالن صدراي تبريز برگزار شد اظهار کرد: من با ديدن تلاش‌هاي باشگاه دبيري به وجد آمدم.

تاج : داورهايي که اشتباه مي‌کنند تنبيه مي‌شوند

سهميه عراق را به ما دادند

مهدي تاج شامگاه جمعه در نشست خبري پايان فصل باشگاه دبيري که در سالن صدراي تبريز برگزار شد اظهار کرد: من با ديدن تلاش‌هاي باشگاه دبيري به وجد آمدم. به آقاي دبيري هم گفتم که قدر خودتان را بدانيد، محبت مردم به شما خيلي با ارزش است. از باشگاه دبيري تشکر مي‌کنم که ورزش فوتسال را براي سرمايه‌گذاري انتخاب کردند اما از مالک اين باشگاه و مسئولان ورزش استان آذربايجان شرقي نيز مي‌خواهم در فوتبال ساحلي که ورزشي کم‌هزينه و پر سود است سرمايه‌گذاري کنند.

 

تبريز در سرمايه‌گذاري بخش خصوصي نمونه است

رئيس فدراسيون فوتبال با اشاره به شرايط استقلال خوزستان تصريح کرد: در حال حاضر ما به خاطر شرايط مالي استقلال خوزستان نگران هستيم، حتي هزينه‌هاي اين تيم در بازي اخير ليگ قهرمانان آسيا را نيز ما تأمين کرديم. بااين‌حال اميدواريم هر 4 نماينده ما در ليگ قهرمانان آسيا نتايج خوبي بگيرند تا بتوانيم هر 4 سهميه را براي فصل آتي حفظ کنيم. البته ما امسال 3 سهميه داشتيم اما با توجه به اتفاقاتي که در کنفدراسيون فوتبال آسيا رخ داد، سهميه کشور عراق به ما رسيد.

نمي‌توانم بگويم از فردا اشتباهات داوري رفع مي‌شود

تاج با بيان اينکه " اگر داور به‌اشتباه سوت بزند بعد از شکستن چند صندلي مي‌گويند حيا کن رها کن "  افزود: در همه جاي دنيا اشتباهات داوري رخ مي‌دهد و فوتبال متأثر از داوري است اما چگونگي اين مسئله در اختيار ما نيست. اينکه گفته مي‌شود جرياني در فدراسيون فوتبال از تيم‌هاي اصفهاني حمايت مي‌کند درست نيست. در بازي تراکتورسازي با يکي از تيم‌هاي اصفهاني هم يک پنالتي اشتباه به نفع تراکتور گرفته شد و مسئولان تيم اصفهان نامه‌اي به من نوشتند که در حضور شما، حق ما را خوردند. اي‌کاش شما نبوديد. اما اين مسائل هميشه وجود دارد و نشان مي‌دهد اشتباهات داوري عمدي نيست.

 

تراکتور و تبريز افتخار ايران هستند

رئيس فدراسيون فوتبال در مورد مشکلات اخير تراکتورسازي خاطرنشان کرد: تراکتورسازي و آذربايجان افتخار ايران هستند. تمام تلاشمان را مي‌کنيم تا چند پرونده اين تيم هم برطرف شود، مسئولان استاني و شهري هم در اين رابطه بايد ورود کنند. زماني بايد به تراکتورسازي کمک کرد که اين امکان وجود دارد. بعد از محروميت و کسر امتياز نبايد همديگر را محکوم کنيم. در تراکتورسازي به هيچ مديري خوش نگذشته است و هرکسي که آمده با بدهي مواجه شده است. ما که زورمان به صداوسيما نمي‌رسد و وارد اين بحث هم نمي‌شويم اما مديران استاني بيايند و کمک کنند تا پرونده‌هاي تراکتورسازي برطرف شود. اميدوارم تراکتورسازي در همين فصل نيز به ليگ قهرمانان آسيا صعود کند.

 

قرار بود در تبريز با چين کنيم

وي در مورد استفاده از مربيان تبريزي در تيم ملي اميد نيز گفت: ما قصد تشکيل تيم اميد را نداريم. بازيکناني که در تيم ملي جوانان حضور دارند پس از بازي‌هاي جام جهاني وارد رده اميد مي‌شوند. 20 روز بعد از جام جهاني جوانان، بازي‌هاي تيم ملي اميد شروع مي‌شود و در اين مدت نمي‌توان بازيکن جديد به اين تيم اضافه کرد به همين دليل ما در حال تشکيل يک تيم جوانان هستيم تا پس از تغيير رده تيم کنوني، به تيم ملي جوانان منتقل شوند. از مربيان تبريزي هم در آينده استفاده خواهيم کرد.

مهدي تاج در پايان گفت: ما قصد داشتيم بازي تيم ملي ايران با چين را در ورزشگاه يادگار امام (ره) تبريز برگزار کنيم و صحبت‌هاي ابتدايي در اين مورد نيز انجام‌شده بود اما درنهايت تصميم گرفته شد اين بازي در تهران برگزار شود. تبريز جزو اولويت‌هاي ما بود و اگر ديدار با چين در تهران انجام نمي‌شد، اين بازي را به تبريز منتقل مي‌کرديم.

 

ارسال در:
اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن