کريمي بي مشاور
شماره خبر : 138573
علي کريمي را همه دوست دارند.بخصوص آنجايي که بي ريا موضع گيري مي کند و حرف دلش را مي زند. سياست زدگي کليه امورات مان، ازجمله فوتبال، ناخواسته پاي امثال علي کريمي را که تخصصش فوتبال است

 سعيدحفظي فرد:

علي کريمي را همه دوست دارند.بخصوص آنجايي که بي ريا موضع گيري مي کند و حرف دلش را مي زند. سياست زدگي کليه امورات مان، ازجمله فوتبال،  ناخواسته پاي امثال علي کريمي را که تخصصش فوتبال است و ديگر هيچ  را با موضع گيري هاي در  مسائل روزمره زندگي به سياست باز مي کند.
 وقتي کار به اينجا مي کشد و شما براي اعلام حضور در اين جهان مادي مجبور به اعلام موضع مي شوي طبيعي است که روزي مصدر کاري و تيتر اخبارو روز ديگر در اعماق فراموشي و عزلت.
 در اين جامعه به علي کريمي و ديگر همتايان او گويا  مشاوره داده نمي شود ،گويا او ماحصل يک الگو سازي اتفاقي چند خبرنگار و اهل رسانه است و حوادث روزگار او را در موقعيتي قرار داده است که مي بينيم .
مردم او را دوست دارند ،چون از او خاطرات خوب دارند ، مردم تمام کساني را که  احترام شان را نگاه مي دارند دوست دارند . در واقع مردم تاييد شدن شان از سوي بزرگاني را که خود بزرگشان کرده اند را دوست دارند ، شرکت در مجامع عمومي ،خيريه ،عام المنفعه و ....ازجمله کارهاي نيکوي اوست .
حالا او در منصب سرمربيگري تيم نفت است ، تيمي که سهميه مسابقات آسيايي سال جاري را دارد و تخمين خوشبينانه از هزينه هاي محتمل اين تيم در سال جاري  با بريدن دست واسطه ها و دستچين کردن بازيکنان موثر و ارزان حداقل 12ميليارد تومان است.
پرداخت اين مبلغ خارج از کيسه دولت هيچ توجيه اقتصادي براي بخش خصوصي  ندارد.حواله دادن او به فلان اسپانسر و فلان شرکت خصوصي فرستادن او بدنبال نخود سياه است .
مي گويند فلاني آنقدر پول دارد که 12ميليارد برايش پول خرد است ،اما حقير از تجربه بزرگتري مي گويم ،که اگر قرار بود از اين بذل و بخشش ها صورت بگيرد که کسي پولدار نمي شد.
دلم نمي خواهد بقول قديمي ها نفوس بد بزنم ، اما بنظر مي رسد در صورتي که حمايت هاي مستقيم و غير مستقيم دولت نباشد و دست بخش خصوصي درکار باشد همکاري علي کريمي چند هفته اي بيشتر به طول نخواهد انجاميد. 
بدين روال فرصت سوزي مي کنيم و چهره هاي تاثير گذار فوتبالي مان را يکي يکي از دور خارج مي کنيم .زور بخش خصوصي در فوتبال به بخش دولتي نمي رسد.فرداي روزگار علي کريمي با مشکلاتي رو به روست که علي دائي روبرو بود. در فوتبال امروز وعده و وعيد حرف اول را مي زند ، بازيکنان و کادرهاي فني بايد بدانند که در چه راهي قدم مي گذارند. 
ارسال در: جمعه 16 تير ساعت 09:37 (1396/4/16)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن