تاسفي تلخ براي فوتبال اين کشور
شماره خبر : 138923
اشتباه به عرض شما رسانده اند؛ انها همين تراکتوري ها و پرسپوليسي ها و سپاهاني ها و ... هستند انها از همين مردم هستند از همين هواداران فوتبال به اصطلاح حرفه اي هستند که متاسفانه نتوانسته ايم با فرهنگ سازي با محوريت درست کانون هاي هواداري باشگاه هاي به اصطلاح فرهنگي ورزشي آنها را به سوي تشکلي مشخص سوق و گرايش دهيم .

  اميد قاسميان 

کجاي کارمان اشتباه بوده که فرهنگ کهن اين سرزمين به بيراه رفته.

 

اگر اين بغض گلوي تک تک ما را بفشارد باز هم کم نيست که از خودمان به خودمان خنجر بزنند مگر ترک ، لر ، فارس ، بلوچ داريم مگر ابي قرمز زرد داريم همه همه زير پرچم مقدس جمهوري اسلامي ايران لهجه و رنگ گرفتند.

چه بزرگاني براي حفظ اين خاک از ترک و فارس شانه به شانه جنگيدند.

 

در همين روز هاي سخت تحريم با ان حجم تهاجمات فرهنگي اين مردم يک تنه جلوي همه چيز ايستاده اند.

 

پس اين دودستگي چيست

اين مشکلات از کجا نشآت گرفته است

 

تيم ترکتور سازي بيانه اي در اين رابطه داده که اين افراد از جمع هواداران اين تيم نبوده اند ...

 

دوستان

اشتباه به عرض شما رسانده اند؛ انها همين تراکتوري ها و پرسپوليسي ها و سپاهاني ها و ... هستند انها از همين مردم هستند از همين هواداران فوتبال به اصطلاح حرفه اي هستند که متاسفانه نتوانسته ايم با فرهنگ سازي با محوريت درست کانون هاي هواداري باشگاه هاي به اصطلاح فرهنگي ورزشي آنها را به سوي  تشکلي مشخص سوق و گرايش دهيم .

من نوعي نبايد براي اين افراد متاسف باشم که به درگذشتگان ، پيشکسوتان  و ورزشکاران ملي هم احترام نمي گذارند اين افراد که جايگاه و منزلت خود را دارند و از دست نخواهند داد من بايد به حال خودم تاسف بخورم که نميتوانم راهکاري براي اين کژرفتاري ها پيدا کنم .

تاسفي تلخ براي فوتبال اين کشور

نه بخاطر شعار ها و توهين ها در قالب کلمات ناشايست ؛ بلکه تاسفي از نوع بغض , چرا که از مردم ايران زمين چنين چيزي بعيد و بي مانند بوده که رسم مهمان نوازي بعنوان  شاخصه اصلي فرهنگ ايراني , اين روزها چنين رقت انگيز  به مهمان آزاري تغيير ماهيت داده است.

بياييد قبل از انکه  از خارج از  مرزهاي  ديارمان همانند کنفدراسيون اسيا و فيفا اين رفتار تبعيض گونه را نقض حقوق بشر دانسته و به واسطه  چنين  رفتارها محروميت و جريمه اي براي ما تعيين بنمايند  خودمان نوش دارويي براي اين زخم بيابيم

فارس و ترک و لر و بلوچ از اين خاک و سرشت هستند به خودتان به خاطر ايراني بودن افتخار کنيد .

فرهنگ ساز باشيم ، بي فرهنگي هنر نيست.

ارسال در: جمعه 13 مرداد ساعت 09:59 (1396/5/13)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن