تکان دهنده: بازيکن سابق تيم ملي درگذشت
شماره خبر : 148054
مجيد غلام نژاد بازيکن سابق استقلال و تيم ملي ايران به دليل سکته قلبي درگذشت.

به گزارش "روزنامه نود"، اين خبر تکان دهنده از بندرعباس به دست ما رسيده است. غلام نژاد که در تيم هاي سايپا و استقلال به بازي پرداخت و در دوران حضور علي دايي روي نيمکت تيم ملي، پيراهن اين تيم را نيز به تن مي کرد به دليل سکته قلبي دار فاني را وداع گفت. 

 

مجيد غلام نژاد در فوتبال ايران از اميدهاي سايپا چهره شد و بهترين دوران فوتبال خود را در اين همين باشگاه سپري کرده است. او که به عنوان يک مهاجم به فوتبال ايران معرفي شد با نظر علي دايي به پست دفاع راست نقل مکان کرد و با درخشش در اين پست به تيم ملي هم رسيد و زيرنظر دايي در چند مسابقه در همين پست به ميدان رفت. 


غلام نژاد بعد از سايپا به پاس همدان رفت و پس از آن دوباره با سايپا برگشت و نيم فصل بازي در استقلال پايان دوران خوب حرفه اي او در فوتبال ايران است. 


او که در ادامه فوتبالش به بندرعباس رفته بود به همراه همسرش يک باشگاه بدنسازي را اداره مي کرد، يکي از دوستان نزديک غلام نژاد در مورد مشکل قلبي او مي گويد اطلاع چنداني در اين زمينه ندارم اما سال گذشته و در جريان مسابقات او از ناحيه قلب احساس ناراحتي مي کرد که پزشکان تيم بعد از معاينه او به وي اعلام کردند که مشکل خاصي ندارد. 

 

غلام نژاد پس از مهرداد اولادي و هادي نوروزي سومين بازيکني است که به علت ايست قلبي دار فاني را وداع مي گويد.
نکته عجيب اينکه امروز سعيد کنگراني بازيگر مشهور سينماي ايران در دهه 50 نيز به دليل سکته قلبي درگذشته است تا جمعه اي تلخ براي فوتبالي ها و سينمايي ها شکل بگيرد.


مجموعه "روزنامه نود"، اين ضايعه را به خانواده مجيد غلام نژاد و هواداران فوتبال تسليت مي‌گويد.

ارسال در: جمعه 23 شهريور ساعت 17:10 (1397/6/23)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن