پيام تسليت وزير ورزش بابت درگذشت بهرام شفيع
شماره خبر : 148570
وزير ورزش و جوانان در پيامي درگذشت ناگهاني بهرام شفيع، مجري باسابقه برنامه هاي ورزشي و رئيس فدراسيون هاکي را تسليت گفت. متن پيام تسليت دکتر سلطاني فر به شرح زير است:

بازگشت همه به سوي اوست

 خبر تلخ درگذشت بهرام شفيع، گزارشگر و مجري توانا و با سابقه برنامه هاي ورزشي سيما باعث تاثر و تالم اينجانب و جامعه ورزش و رسانه اي کشور شد.

 مرحوم شفيع سالها در سمت رياست فدراسيون هاکي ايران منشا خدمات ارزنده اي بود و همچنين در برنامه قديمي ورزش و مردم ساليان زيادي نقش پل ارتباطي مردم و ورزش را به خوبي ايفا کرد و به حق صدا وسيماي ورزش ايران بود

 اينجانب ضايعه درگذشت مرحوم بهرام شفيع ورزش ايران را به خانواده محترم شفيع، مردم، جامعه ورزش و رسانه اي کشور تسليت مي گويم و از خداوند منان براي مرحوم مغفور آرامش و رحمت الهي و براي بازماندگان صبر و اجر مسئلت دارم.

همچنين کميته ملي المپيک درگذشت بهرام شفيع از گزارشگران و مديران باسابقه ورزش کشور را تسليت گفت.

در متن پيام آمده است: خبر درگذشت يکي ديگر از مجريان و مديران اخلاق مدار و با سابقه ورزش کشور که عمري را در راه اعتلاي ورزش و افتخار آفريني براي ايران اسلامي کوشيده بود ناباورانه ما را در سوگ فرو برد تا شاهد خلاء ديگري در بين اهالي زحمتکش ورزش کشورمان باشيم.

ضمن تسليت در گذشت رئيس فدراسيون هاکي و مجري باسابقه صدا و سيما به خانواده محترم وي، جامعه ورزش کشور و اهالي رسانه، از خداوند متعال براي وي غفران الهي و براي بازماندگان صبري جميل آرزومنديم.

ارسال در: سه شنبه 17 مهر ساعت 21:46 (1397/7/17)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن