آقاي رحيمي؛ يادگاري بدي در خانواده هندبال گذاشتيد! /اميد فراغت
شماره خبر : 148977
روزنامه نگار

آقاي رحيمي؛

از صدقه سري انقلاب اسلامي به جاه و مقام و ثروت رسيديد و نظام اسلامي به آزمون و خطاهاي امثال شما فرصت بسيار داد و در قبال اين فرصت هاي بسيار، کوچک ترين فرصت را براي بانوان جامعه ورزش قائل نيستيد! و با قهر و خشم پاسخ مي دهيد!

آقاي رحيمي؛
چه درس و درس هايي از امثال شما بياموزيم؟! اين درست که نام، آب و نان مي آورد اما نام، ارزش هاي انساني که بزرگواري و بزرگ منشي هم در دل آن است توليد نمي کند! ارزش ها اکتسابي هستند و آموخته ايم که در هنگام خشم نه دستور، نه تنبيه و نه تصميم!

آقاي رحيمي؛
يکي از چالش هاي عرصه مديريت کشور که تبديل به ديالوگ جوانان شده است اين که بخش عمده اي از مديران نمي توانند با افراد توانمند کار کنند! و اگر کسي در فرآيند همکاري قدرت عقلي و اجرايي به رخ بکشد و به تبع آن کاريزمايي موجه و قابل احترام شود! طرد خواهد شد و در نقطه اي از زمان از ريل مديريت بيرون خواهد شد!

آقاي رحيمي؛
با توجه به ابلاغ قانون منع بکارگيري بازنشستگان که توسط مجلس مصوب شد و در حال اجرايي شدن شده است و شما نيز شامل حال اين قانون هستيد و به تعبيري روزهاي آخر کاري تان را در فدراسيون هندبال مي گذرانيد! به ناگاه شمشير از غلاف بيرون آورده و نائب رئيس بانوان فدراسيون هندبال را به دليل اين که احساس کرديد در حال رايزني براي تکيه بر جاي شماست! برکنار که نه، به تعبيري زخمي کرديد که نتواند با پر و بال مجروح به هدف خود برسد!

آقاي رحيمي؛
از اختيارتان استفاده کرده ايد! اما اي کاش اين اختيار برآمده از عقل و خرد باشد نه تابعي از حب و بغض و خشم!
وقتي قانون، پايان کار بازنشستگان را مشخص کرده، اگر کسي براي آينده کاري خود اقدام و عمل به انجام برساند آيا بايد زخمي اش کرد؟!
مگر فدراسيون ها ملک شخصي افراد است که اگر هم نباشند به دنبال نگه داشتن رد پاي شان توسط دوستان و رفقا باشند؟!

آقاي رحيمي؛
يادگاري بدي در خانواده هندبال به جا گذاشتيد! و مانند عارف مسلکي که يک عمر شب زنده داري کرده، با يک خشم و عصبانيت همه را فرو ريختيد! و در نقطه اي که بايد دست گير جوانان مملکت باشيد زير پاي يکي از بانوان توانمند را خالي کرديد به تصور اين که حال تان خوب شود و چنين نگرش و عملکردي زيبنده نظام فکري ورزش کشور نبود!

آقاي رحيمي؛
دشمن دانا به از نادان دوست! اميدوارم شخصيت همگي مان به گونه اي شود که براي دانايي دشمنان نيز احترام قائل باشيم! ميترا نوري ها و ديگر بانوان توانمند کشور دشمن امثال شما نيستند اما دشمن فکر کهنه اي هستند که ترس و حفظ وضع موجود بهترين آذوقه آنان است!

آقاي رحيمي؛
سال هاي سال است که چوب رفيق بازي و ...را در عرصه مديريت ورزش خورده ايم اجازه بدهيد همه چيز بر اساس عقل و خرد قابل باور جامعه پيش برود و اگر هم به دنبال جذب نيستيد حداقل سکوت کنيد و به دنبال دفع حداکثري نباشيد! اگر شما هندبال را دوست داريد جوانان مملکت را دوست دارند پس آن چه را براي خود نمي پسندي براي ديگران هم نپسند!

آقاي رحيمي؛
سربازي که اراده شاه شدن نکند سرباز نيست! چرا با ادبيات کهنه و محافظه کاري به جنگ با نوگرايي رفته ايد؟! جنگ تحميلي را جوانان مملکت به پيش بردند و همين قشر هم جان شان را در طبق اخلاص گذاشتند و براي حفظ اين سرزمين تا به آخر ايستادند اکنون هم جوانان حافظ منافع اين سرزمين خواهند بود و اگر کس و يا کساني به دنبال ناديده گرفتن اين قشر باشند پشيماني گريبان شان را خواهد گرفت!

آقاي رحيمي؛
تضاد تعادل مي آفريند از دل اختلافات است که اشتراک توليد مي شود! چرا شعار زنده باد مخالف من را نتوانستيد هضم کنيد؟!
 اولين طلاي هندبال بانوان در غرب آسيا بارقه اميد نبود؟! آيا يک همکار و نائب رئيس حق ندارد با برخي تصميم سازي ها مخالفت کند؟! جامعه ايران به مانند گذشته مرد سالار نيست جامعه امروز در فضاي عقل سالاري حرکت دارد بنابراين بانوان هم مثل آقايان حق دارند و اين حق گرفتني ست نه دادني!

آقاي رحيمي؛
قدرت زمان نقش آفريني مجزا از ادبيات من و شما دارد! گاهي اوقات احساس برنده بودن امروز، همان باخت آينده است! يکي از هنرهاي  انسان بزرگ فرصت سازي ست نه فرصت سوزي! جامعه سازي ست نه جامعه سوزي! مدير سازي ست نه مدير سوزي!

ارسال در: جمعه 11 آبان ساعت 18:33 (1397/8/11)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن