پايان کاپيتان با 116 بازي ملي و سابقه 12 ساله
شماره خبر : 149587
کاپيتان پرسپوليس بعد از 116 بازي ملي و با توجه به شرايط شکل گرفته از دنياي ملي خداحافظي کرد.

بعد از اينکه سيدجلال حسيني در آستانه جام ملت ها از حضور در ليست کارلوس کي‌روش نااميد شد ترجيح داد با نگارش نامه خداحافظي‌اش رسما از دنياي ملي و پيراهن شماره 4 خود خداحافظي کند.


کاپيتان پرسپوليس که طي هفت سال حضور کارلوس کي روش روي نيمکت تيم ملي طي سال‌هاي اخير يکي از مهره‌هاي مورداعتماد و تاثيرگذار او محسوب مي‌شد، در ادامه و در آستانه جام جهاني روسيه از ليست تيم ملي خط خورد. يک چالش بزرگ که با حواشي زيادي نيز همراه بود. سيدجلال حسيني اما سياست سکوت را در پيش گرفت و طي اين مدت ترجيح داد هيچ واکنشي به اين موضوع نداشته باشد. کي روش اما بعد از بازي با ترکيه اعلام کرده بود که سيدجلال حسيني و وريا غفوري به صورت قطعي از تيم ملي خط نخورده‌اند و همچنان شانس همراهي اين تيم را دارا هستند. يک واکنش باورنکردني که به نظر مي‌رسيد تنها به دليل اين بوده که راه اعتراض و واکنش اين دو بازيکن را در آستانه جام جهاني ببندد.


بعد از جام جهاني هم در حالي که کارلوس کي‌روش اعلام کرده بود خط خوردن سيدجلال حسيني از تيم ملي تنها به دليل بالا رفتن سن اين بازيکن است و قصد دارد همانند گذشته با تغيير نسل ديگر مهره‌هاي پا به سن گذاشته تيم ملي را هم براي جام ملت‌ها کنار بگذارد. اتفاقي که البته رخ نداد و اين تنها سيدجلال حسيني بود که اميد حضور در جام ملت‌هاي امارات را نيز به واسطه غيبت و عدم دعوت به اردوهاي اخير تيم ملي کمرنگ و پايان يافته ديده است تا به تصميم خود براي خداحافظي با پيراهن شماره 4 تيم ملي مصر شود و آن را اعلام کند.


طبق اعلام برانکو ايوانکوويچ، سيدجلال حسيني فردا از ساعت 14:30 در محل باشگاه کنفرانس مطبوعاتي را برگزار خواهد کرد تا اين خبر را رسما رسانه‌اي کند و به حضور 11 ساله خود که از سال 2007 با ديدار برابر ازبکستان به رهبري امير قلعه‌نويي آغاز شد و با جشن صعود به جام جهاني روسيه برابر ازبکستان همراه بود، اينچنين خاتمه دهد. ديداري که کارلوس کي‌روش به واسطه چهارمين صعودش به جام جهاني پيراهن شماره چهار او را مزين به جشن خود کرد و به نظر نمي‌رسيد اين رابطه به اين شکل و بدون ترتيب دادن يک ديدار قابل اعتناي خداحافظي براي کاپيتان پرسپوليس پايان يابد.


سيدجلال حسيني با اعلام خداحافظي رسمي‌اش از دنياي ملي در 36 سالگي اکنون در سال‌هاي پاياني بازي باشگاهي به دنبال اين خواهد بود تا ويترين افتخارات خود را در روزهاي پاياني پربارتر کند.

 

سيدجلال حسيني در نامه خداحافظي خود از دنياي ملي ترجيح داد بدون کنايه و کاملا صادقانه احساس خود از همراهي چند ساله با پيراهن تيم ملي و افتخارآفريني با پرچم ايران را اعلام کند که در ادامه آن را مي‌خوانيد:

 

 

ارسال در: شنبه 10 آذر ساعت 13:58 (1397/9/10)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن